KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224212
nr 1222 4212
Kopia efter Arborelius, Gård. Signerad, daterad 1897. Olja på duk, 62x76 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 december 2018
kl 19:59:31
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)